Tlačové správy

AKADÉMIA JABLOTRON: Prehĺbte si vedomosti o alarmoch a staňte sa certifikovaným montérom. Školenie teraz aj v Bratislave!

Ak montujete alarmy a chcete začať inštalovať aj elektronické zabezpečovacie systémy Jablotron, alebo si jednoducho chcete prehĺbiť vedomosti, máme pre vás školenie pre kvalifikovaných.

Ilustračný obrázok k článku AKADÉMIA JABLOTRON: Prehĺbte si vedomosti o alarmoch a staňte sa certifikovaným montérom. Školenie teraz aj v Bratislave!
Zdroj: Jablotron

Na školení vám ukážeme v čom je alarm od českého výrobcu Jablotron výnimočný. Vysvetlíme vám náročnejšie inštalácie, pri ktorých potrebujete viac sekcií, užívateľov, detektorov a programovateľných výstupov. Hravo tak zvládnete každú inštaláciu v rodinných domoch, najrôznejších kanceláriách či firemných prevádzkach. Okrem zabezpečenia prístupového systému je Jablotron vhodný aj pre automatizáciu v objekte. Ide o tzv „smart home“, o ktorý záujem verejnosti každým rokom rastie. Získajte konkurenčnú výhodu a staňte sa profíkom už dnes.

Súčasťou kurzu bude prehľad o parametroch a vlastnostiach systému JABLOTRON 100, ako aj nastavení celého zabezpečovacieho systému. Kurz prebieha formou interaktívnej prezentácie, pri ktorej vám skúsený lektor odovzdá bohaté skúsenosti z praxe, dá priestor pre všetky vaše otázky a súčasne vám ukáže názorné ukážky inštalácie. Na konci seminára si môžete odniesť certifikát, ktorý držiteľa oprávňuje nielen k montáži alarmu, ale je tiež kľúčom k zázemiu a marketingovej podpore od Jablotronu. Certifikovaným partnerom z odboru Jablotron totiž poskytuje bezkonkurenčné výhody plynúce zo vzájomnej spolupráce. Viac informácií sa dozviete na školení.

Najbližší seminár sa uskutoční:

19. 6. 2019 v Bratislave
Prihlásiť sa môžete prostredníctvom online webovej prihlášky na stránke https://www.jablotron.com/…armov/kurzy/

Dátum: 19.6.2019
Miesto: Vienna House Easy Bratislava, Galvaniho ul 28
Čas: od 08:00 do 17:00

Jablotron alarmy
3
Galéria

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Jablotron

Rýchle správy

Najčítanejšie