Správy

Chcete byť policajtom? V Martine vypísali výberové konanie

Dozerať na verejný poriadok v meste, riešiť prestupky, chrániť život, zdravie a majetok občanov mesta. Aj taká je charakteristika ponúkaného pracovného miesta.

Ilustračný obrázok k článku Chcete byť policajtom? V Martine vypísali výberové konanie
Zdroj: TASR

Mesto Martin vyhlásilo výberové konanie na obsadenie pracovného miesta príslušníka priameho výkonu služby v rámci Mestskej polície mesta Martin. Voľných je v súčasnosti 5 pracovných miest na plný úväzok.

Uchádzači musia spĺňať viacero kritérii a požiadaviek. Požadovaný je vek na 21 rokov, bezúhonnosť, znalosť práce s PC, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť, analytické myslenie, flexibilnosť a zodpovednosť, vodičské oprávnenie skupiny B a výhodou je odborná spôsobilosť pre výkon príslušníka priameho výkonu služby. Dôležitá je aj znalosť zákonov (zákon o obecnej polícii, zákon o cestnej premávke, zákon o priestupkoch, zákon o strelných zbraniach a strelive, Organizačný poriadok Mestskej polície mesta Martin, VZN č. 13 zo dňa 6.3.1991).

Výberové konanie sa uskutoční písomnou formou a osobným pohovorom. Súčasťou výberového konania je aj psychodiagnostika vybraných zručností.

Podmienkou postupu uchádzača na osobný pohovor je úspešné absolvovanie písomného testu. Uchádzači, ktorí uspejú na osobnom pohovore, následne absolvujú psychodiagnostiku vybraných zručností. Pohovor sa uskutoční 11. augusta.

Žiadosti o zaradenie do výberového konania je potrebné doručiť najneskôr do 07.08.2015 do 12.00 h v uzatvorenej obálke s označením „Výberové konanie – príslušník priameho výkonu služby“na adresu Mestského úradu v Martine.

Zdroj info: Mesto Martin

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie