tp Šport

Jarná časť III. ligy v plnom prúde: Povzbudili ste svoj tím?

Cez víkend ste mohli povzbudiť martinský tím na domácej pôde. MŠK Fomat Martin si v 17-tom kole zmeral sily s družstvom FO Kinex Bytča.

Ilustračný obrázok k článku Jarná časť III. ligy v plnom prúde: Povzbudili ste svoj tím?

Vyše 300 futbalových fanúšikov bolo svedkami víkendového duelu MŠ Fomat Martin a FO Kinex Bytča. Domáci však v majstrovskom zápase 17-teho kola Bytči podľahol. V tabuľke však drží pozíciu lídra s 18-timi odohratými zápasmi, 14-timi víťazstvami s celkovým počtom bodov 45.

Gólovo sa hráči presadili až v druhom polčase hry. Skóre stretnutia otvoril pokutovým kopom Thomka v 47-mej minúte. Martin viedol 0:1. Radosť domáceho tímu však dlho netrvala, pretože v 59-tej minúte vyrovnal skóre Lojdl (1:1). Nerozhodný stav sa udržal iba 10 minút. V 70-tej minúte dostal loptu do domácej siete Šimoník (1:2).

MŠK Fomat Martin – FO Kinex Bytča 2:1 (0:0)

Góly: 47. min Thomka (penalta), 59. min Lojdl, 70. min Šimoník

Najbližšie si ako hosť MŠK Fomat Martin zahrá s FK Lafc Lučenec, v sobotu 9. apríla o 15:30. V 18-tom kole sa tak na trávnik postaví proti družstvu z 12-teho miesta v tabuľke III. Ligy Stred.

Zdroj: Futbalnet.sk