Barbara Dallosová Správy

Policajti hlásia obmedzenia v Žilinskom kraji: Problémy robí sneh i voda

Vrtochy počasia komplikujú dopravu v našich končinách. Než sadnete za volant, pozrite, kde treba počítať s obmedzeniami.

Ilustračný obrázok k článku Policajti hlásia obmedzenia v Žilinskom kraji: Problémy robí sneh i voda
Zdroj: Polícia SR - Žilinský kraj

Polícia upozorňuje vodičov na zmenu poveternostných podmienok v Žilinskom kraji. Na niektorých úsekoch sa vyskytuje poľadovica aj husté sneženie.

Krajská polícia tiež vymenúva niekoľko konkrétnych dopravných obmedzení. V Turzovke (časť Predmier) je cesta uzavretá z dôvodu, že voda podmýva cestu a časť sa zosúva. Polícia na mieste reguluje dopravu striedavo v jednom jazdnom pruhu.

Horské priechody Šturec a Čertovica podľa policajtov úplne neprejazdné – Šturec pre zasneženú a neupravenú cestu, na Čertovici sa zas skrížil kamión a hliadky vykonávajú odklon vozidiel.

,,Na ceste medzi Oravským Podzámkom a Hruštínom je horský priechod Príslop pre kamiónovú dopravu neprejazdný z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok, tvoria sa kolóny – sú tam skrížené nákladné vozidlá, hliadky polície sú na mieste a regulujú dopravu," dodávajú k aktuálnej dopravnej situácii muži zákona.

Nenechajte si viac ujsť novinky zo Žiliny a okolia a sledujte nás aj na FB.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie