Tlačové správy

Predstavujeme vám SPOJAK.sk: Železiarstvo, kľúčovú službu a požičovňu náradia

Kľúčová služba, spojovací materiál, kotviace prvky, manipulačná technika a požičovňa stavebného a záhradného náradia - to všetko môžete nájsť na Kamennom poli v Liptovskom Mikuláši v špecializovanej predajni s názvom SPOJAK.sk.

Ilustračný obrázok k článku Predstavujeme vám SPOJAK.sk:  Železiarstvo, kľúčovú službu a požičovňu náradia
Zdroj: spojak.sk

Obchod SPOJAK.sk ponúka široký výber železiarskych produktov a na sklade drží tisícky rôznych druhov tovaru pričom nimi denne obslúži desiatky zákazníkov.

“Malý ale dobrý, alebo dokonca aj výborný alebo “majú tam všetko”- aj takto zvyknú lliptáci navštevujúci toto železiarstvo, ktoré otvorili v roku 2016 v mikulášskej obchodnej zóne nazývať. Ak by ste ho hľadali nájdete ho na Kamennom poli, hneď vedľa predajne Koberce Trend kde je zašité “v rohu” a ak ste už okolo neho niekedy aj šli, s najväčšou pravdepodobnosťou ste ho prehliadli.

Na malej obchodnej ploche si môžete vybrať skrutky a vruty rôznych rozmerov a dĺžok – nerezové, pozinkované či bez povrchovej úpravy, kotviace prvky pre drevené stavby – terasy, prístrešky či ploty, laná a reťaze, manipulačnú techniku- reťazové zdviháky, kladky, napináky a potrebné príslušenstvo. Tovar je doslova všade- na stenách, nájdete prázdne miesto kde nevisí nejaká kladka, skrutka, krytka či iný montážny prvok len ťažko.

Jemný či trapézový závit, vyššia tvrdosť? Nie je problém

Ponuka predajne SPOJAK.sk je naozaj pestrá – mimo bežného spojovacieho materiálu ako metrické skrutky, vruty do treva, tesárske vruty, matice, podložky a pod. nájdete v ponuke aj špeciality. Bežne držia skladom tyč s trapézovým či ľavým závitom, skrutky a matice s jemným závitom, tvrdený spojovací materiál či nerezový spojovací materiál. A čo nie je skladom vám objednajú a v priebehu 24 hodín naskladnia.

Kľúčová služba v Liptovskom Mikuláši?

Potrebujete rozrobiť kľúč? Kúpiť visiaci zámok, dverovú FAB vložku či reťaz na bicykel? Od roku 2018 funguje aj SPOJAK.sk – kľúčová služba na Liptove, zaparkovať môžete priamo pred vchodom do predajne na Kamennom poli, kľúče vám rozrobia na počkanie.
Novinkou má byť rozrábanie autokľúčov – túto službu plánuje firma spustiť v priebehu tohto roka a tak motoristi z celého kraja nebudú musieť jazdiť za duplikáciou kľúčov do iných miest.

Pletivo, plotové dielce, stĺpiky a veci na oplotenie pozemku

Tohtoročnou novinkou v ponuke je ponuka pletív, plotových dielcov a príslušenstva potrebného na oplotenie pozemku. Stačí sa zastaviť s nákresom a rozmermi pozemku, v priebehu 24 hodín vám vypracujú cenovú ponuku na všetko potrebné a v prípade, že tovar objednáte vám ho v rámci Liptova zadarmo dovezu kdekoľvek budete potrebovať.

Požičovňa stavebného a záhradného náradia

Ďalšou so služieb predajne SPOJAK.sk, ktorú predstavili začiatkom tohto roka je požičiavanie stavebného a záhradného náradia. Ponuka strojov je celkom široká, nájdete ju na ich webe. Odporúčame si stroje vopred rezervovať, najmä počas sezóny býva po niektorých strojoch nadmerný dopyt.

Najväčšia výhoda a dôvod prečo ísť nakúpiť práve do predajne SPOJAK.sk?

Po dohode s predajňou sme si dovolili na účely tohto článku umiestniť na pár dní u nich papieriky s otázkou “prečo radi nakupujete v tomto obchode?”. Odpovede boli v jednom duchu a viackrát sa opakovali, tu je aspoň pár z nich:

  • “široký výber a milá obsluha”
  • “vždy mi tu dobre poradia a ak aj niečo nemajú buď mi to objednajú alebo aspoň pošlú na správne miesto, kde danú vec zoženiem”
  • “v tejto predajni majú obrovský výber tovaru, veľa vecí inde na Liptove zoženiete len ťažko”
  • “už som síce na dôchodku ale vždy tu rád prídem sa popozerať čo majú nové a veľakrát nakúpim drobnosti do svojej dielne”
  • “vždy keď niečo z tohto sortimentu potrebujem idem priamo tu pretože viem že to tu nájdem, vždy mi tu ochotne poradia a hlavne dá sa tu parkovať priamo pred vchodom”

Výborné hodnotenie má firma aj na internete – pozitívne ohlasy sme našli na Googli, Facebooku aj v ďalších katalógoch, kde ľudia môžu zanechať.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: spojak.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie