Správy Samospráva

Primátor Danko vyrazí do martinských ulíc: Chce sa rozprávať s obyvateľmi

Primátor Martina Ján Danko bude diskutovať s obyvateľmi mestských častí. Stretnutia avizuje na koniec novembra a začiatok decembra.

Ilustračný obrázok k článku Primátor Danko vyrazí do martinských ulíc: Chce sa rozprávať s obyvateľmi
Zdroj: TASR

Primátor Martina Ján Danko navštívi koncom novembra a začiatkom decembra každú časť mesta a stretne sa s jej obyvateľmi. TASR o tom informovala hovorkyňa mesta Zuzana Kalmanová.

Doplnila, že Dni s mestskými časťami pokračujú po jarných diskusiách, ktoré priniesli množstvo podnetov a námetov na zlepšenie života v meste.

,,Už počas jarných stretnutí s Martinčanmi som prisľúbil, že osobne pôjdem do mestských častí, aby som mal možnosť skontrolovať riešenie problémov, respektíve nazbierať inšpiráciu na nové projekty mesta. Od 25. novembra postupne navštívim všetky mestské časti a verím, že obyvatelia nášho mesta si nájdu čas, aby sa so mnou porozprávali," povedal Danko.

Jesenná edícia Dní mestských častí začne v pondelok 25. novembra v mestskej časti Ľadoveň – Jahodníky – Tomčany. „Primátor potom navštívi mestské časti Stred, Záturčie, Košúty, Podháj – Stráne, Sever a diskusie s obyvateľmi ukončí v Priekope. Všetky stretnutia budú o 16.00 h pred vybranou základnou školou v príslušnej mestskej časti, primátor mesta potom bude priamo v teréne a miestom následnej diskusie bude jedáleň základnej školy,“ dodala hovorkyňa mesta Martin.

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie