Tlačové správy

Šaľa Maxi Festík už štvrtý raz: Pozrite, čo všetko je pre deti pripravené! FOTO

Aj tento rok prinesie detský festival Šaľa Maxi Festík 17.júna pestrý celodenný program pre všetky deti. Okrem Zahrajka zo Spievankova vystúpia na festíku ďalší obľúbení detskí interpreti – Sníček Hugo a jeho kamaráti z TV RIK, Víla Ella, Kamaráti z Trinity, Mr. Bubble a to nie je všetko.

Ilustračný obrázok k článku Šaľa Maxi Festík už štvrtý raz: Pozrite, čo všetko je pre deti pripravené! FOTO
17
Galéria
Zdroj: PR & Event agentúra Bon Žúr
Zdroj: PR & Event agentúra Bon Žúr

Červík Maxi, maskot festivalu Šaľa Maxi Festík, sa šalianskym deťom po prvýkrát predstavil v roku 2015. Do Šale priniesol celodenný maratón detskej zábavy a radosti. Festival pre deti sa uskutoční aj v tomto roku. Už štvrtý ročník Šaľa Maxi Festíku sa bude konať 17. júna na futbalovom štadióne, teda na ploche 14 tisíc m2 v Šali od 10.00 do 19.00 a opäť ponúkne to najlepšie z detskej showbiznisovej scény a bohatý sprievodný program s množstvom súťaží. Organizátorom festivalu je občianske združenie LeGrácia. Vstupenky si môžu záujemcovia kúpiť cez Ticketportal alebo priamo na mieste.

Najväčšou hviezdou hlavného programu bude v tomto roku Zahrajko zo Spievankova či Sníček Hugo z TV Rik. Okrem toho sa môžu deti tešiť na Vílu Ellu, Kamarátov z Trinity,  Mr. Bubble, Divadlo z klobúka či na domáci detský divadelný súbor Materinky. Jednou z noviniek bude aj 5D KINO, neopakovateľný zážitok so špeciálnymi efektmi, pohyblivými sedadlami a mohutným priestorovým zvukom.

Popoludní čakajú deti zábavné súťaže – Grand Prix Nanny 2018 v behu s kočíkom, v Grand Prix Easy Rider 2018 sa bude súťažiť na odrážadlách a kolobežkách a na prekážkovej dráhe Avengers si deti vyskúšajú svoju obratnosť a rýchlosť. Pripravujeme aj Streetball Show, v ktorej ukážu streetbalisti svoje „finty“ a naučia ich aj deti, ktoré si budú môcť vyskúšať hody na kôš.   V rámci ďalších aktivít sú pre deti pripravené exkluzívne nafukovacie atrakcie, baby zóna pre najmenších, tvorivé dielne, rôzne hry a Rozprávkové putovanie, jazda na koníku či  aktivity z dielne partnerov podujatia.   Všetky informácie k podujatiu nájdete na web stránke www.maxifestik.sk a na fanpage na facebooku

Zdroj: PR & Event agentúra Bon Žúr
Zdroj: PR & Event agentúra Bon Žúr

Rýchle správy

Najčítanejšie