Rôzne

Táto FOTKA zo Žilinského kraja boduje: Podvečer sa podarilo cvaknúť pozoruhodný záber!

K letu bezpochyby patrí aj zachytávanie spomienok a zážitkov na telefóny, či foťáky. Niektorým sa však podaria vskutku obdivuhodné zábery. Ak máte podobné, môžete sa aj vy zapojiť do celoslovenskej súťaže.

Ilustračný obrázok k článku Táto FOTKA zo Žilinského kraja boduje: Podvečer sa podarilo cvaknúť pozoruhodný záber!
Zdroj: Dnes24.sk

Prvý mesiac prázdnin je už za nami, no nič ešte nekončí. Tak, ako k letu patria slnečné dni a oddych, mnohí si svoje zážitky a spomienky zachytávajú foťákom či mobilom. Aj v Žilinskom kraji sa určite máme čím pýšiť. A práve túto pýchu a osobitosť svojho regiónu môžete ukázať na svojich fotografiách.

Fotku poslal do súťaže aj autor Jaroslav Mäsiar. Na prvý pohľad príjemná fotografia zachytávajúca podvečer v Malej Fatre nesie príznačný názov „Podvečerná.“

Dostala už viacerých, keďže tomuto záberu sa podarilo získať zatiaľ najviac hlasov. Parádne zábery sa však podarilo zachytiť aj iným autorom, pozrite si ich vydarené zábery v našej galérii.

Ak sa vám niektorá z fotiek mimoriadne páči, môžete jej pridať hlas TU.

Krajší deň vám zaručene urobia aj zábery zo Žilinského regiónu, no nevynechajte ani tie najzaujímavejšie z celého Slovenska.

Súťaž sme spustili s našim partnerským webom ephoto a hrá sa naozaj o super ceny. Téma je rozsiahla, preto do súťaže môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú prírodné krásy vášho okolia, život vo vašom regióne/meste, alebo zaujímavosti, ktoré ho charakterizujú. Pravidlá súťaže a hlasovania nájdete tu. Termín pre pridávanie fotografií do súťaže platí do 31.08.2015.

Parádne zábery z nášho kraja: Kochajte sa aj vy!
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie