Tlačové správy

Z tohoto vás (doslova) zamrazí

Ľadová krása má svoje miesto nielen na vrcholkoch Tatier, ale najnovšie aj v Kauflande. V rámci kampane „Zmrazené ceny“ v januári doslova „zamrzli“ predajne Kaufland po celom Slovensku.

Ilustračný obrázok k článku Z tohoto vás (doslova) zamrazí
7
Galéria

Ak ani vás ľadová krása nenechá chladnými a chcete vidieť viac, pozývame vás na jedinečný zážitok už túto sobotu, 12. januára 2019.

Akcia, pri ktorej vás doslova zamrazí sa uskutoční v rámci 7. ročníka medzinárodných majstrovstiev v stavaní ľadových sôch „Tatry Ice Master“ nielen na Hrebienku, ale aj pod Tatrami, priamo na parkovisku pred oboma predajňami Kaufland v Poprade.

Pred Kauflandom na ulici J. Wolkera od 9.00 – 12.00 hod. a na Moyzesovej ulici od 14.00 – 17.00 hod. budete mať možnosť sledovať špičkového ľadového sochára priamo pri práci. Zohreje vás pri tom nielen pohár teplého čaju, ale aj úsmev od sympatických hostesiek. Čo bude výsledkom niekoľkohodinovej show v podaní majstra ľadového umenia? Nechajte sa prekvapiť…

A ak by ste dostali chuť na ešte väčšiu porciu zmrazenej nádhery, odbehnite si z Kauflandu aj na vysokotatranský Hre­bienok, kde počas dvoch dní ľadoví sochári z desiatich krajín sveta vdýchnu v rámci podujatia „Tatry Ice Master“ život až 50-tim tonám ľadu! Okrem 40 unikátnych ľadových sôch na vás na Hrebienku navyše čaká aj bohatý sprievodný program. V sobotu večer si budete môcť vychutnať pohľad na ľadovú nádheru so skupinou Peter Bič Project. V nedeľu sa na pódiu vystrieda Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u

Na Hrebienok vás pohodlne vyvezie pozemná lanovka zo stanice Starý Smokovec.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Ľadová krása vás nenechá chladnými
7
Galéria
Zdroj: Kaufland

Rýchle správy

Najčítanejšie