Kultúra

Zuzana Krónerová sa vracia do Martina: Kedy a kde môžeme vidieť jej herecké umenie?

Martinčania a zároveň divadelní priaznivci majú jedinečnú príležitosť. Už onedlho totiž zavíta do Martina uznávaná slovenská herečka Zuzana Krónerová.

Ilustračný obrázok k článku Zuzana Krónerová sa vracia do Martina: Kedy a kde môžeme vidieť jej herecké umenie?
Zdroj: Dnes24.sk

Zuzana Krónerová, rodená Martinčanka sa svojim fanúšikom predstaví 28. 9. (pondelok) od 19:00 hod. v Barmuseu. Svoje herecké nadanie predvedie v monodráme Willyho Russela Shirley Valentine, v ktorej autor ponúka nový spôsob ako sa prizrieť ženskému svetu.

Forma one woman show je o to príťažlivejšou, že Russell vymyslel pre opustenú a osamelú Shirley partnerku – je ňou v prvej časti Stena v druhej Skala. To sú tie bútľavé vŕby, ku ktorým zrelá žena vedie svoje monológy, pred ktorými sa obnažuje. Ústami brilantnej Zuzany Kronerovej, herečky s komediálne-dramatickým talentom, máme ako diváci príležitosť posúdiť, či autor skutočne prenikol do ženskej duše tak podmanivo, že divák sa smeje a plače spolu s herečkou,“ informuje Barmuseum na webe.

Predstavenie, v ktorom hlavná hrdinka hľadá to, čo už doma nenachádza – vlastný elán vitae a chuť do života, režíroval Ivan Balaďa. Vstupné je 10€/1os. .

Foto: Barmuseum

Čítajte tiež: Slovenské komorné divadlo: Zaujímavé fakty i historické foto!

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie